0
محتویات سبد خرید
درباره ما

شرکت پیشگامان نانو مواد ایرانیان در سال ۱۳۸۷ با همکاری جمعی از دانشجویان دکترا و ارشد که حداقل بیش از ۴ سال در زمینه فناوری نانو ذرات مطالعات آزمایشگاهی داشته اند تاسیس شد.

با عنایت خداوند متعال و تلاش روز افزون پرسنل، شرکت پیشگامان نانو مواد ایرانیان به درجه بالایی از تولید محصولاتی بر پایه علوم نانو فناوری و تامین نانو ذرات و تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط در ایران و خارج از مزرهای ایران رسیده است.
شرکت پیشگامان نانو مواد ایرانیان کاملترین مجموعه از انواع نانو ذرات را در کشور داراست و از این حیث بزرگترین بانک نانو مواد کشور محسوب می شود.
این شرکت در حال حاضر نانو مواد مورد نیاز اکثر دانشگاه های کشور در تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و سایر شهرستان ها را برای دانشجویان دکترا و ارشد تامین می نماید.

این شرکت همچنین افتخار دارد که نانومواد مورد نیاز ارگان هایی همچون: سازمان انرژی اتمی ایران ( آزمایشگاه اپتیک و لیزر – دکتر ابوالحسینی – تامین نانو نقره )، شرکت نفت تهران ( تامین بیش از ۳ تن در ماه نانو سیلیس در بحث حفاری های فوق عمیق )، وزارت دفاع و پروژه های وابسته به دانشگاه مالک اشتر تهران، تامین نانو مواد آزمایشگاه فوق پیشرفته وزارت دفاع و… را تامین نماید.

نانو مواد ارائه شده متعلق به شرکت های:
US RESEARCH NANOMATERIALS (USA), EVONIK (GERMANY) , American elements(USA)
و شرکت های اروپایی ( مجار، فرانسه و اسپانیا ) بوده و در پک های ارجینال و پلمپ شده شرکت سازنده اصلی ارائه می شوند.

شرکت پیشگامان نانو مواد، کیفیت نانومواد ارائه شده را گارانتی و تضمین ۱۰۰% مینماید، و به همراه نانو ماده ارائه شده، نتایج انالیز آنها از جمله: عکس SEM، TEM و آنالیز X-Ray را که از آزمایشگاه های معتبر نانو فناوری داخل کشور تهیه نموده دراختیار خریدار قرار می دهد.

ارسال کالا به تمام نقاط ایران رایگان بوده و با پست پیشتاز انجام می شود و تحویل کالا در مدت ۲۴ ساعت انجام می پذیرد.

برای اطلاع از فایل مشخصات و قیمت نانو ماده و یا کاتالوگ محصولات می توانید درخواست خود را شامل نام و نام خانوادگی و نوع نانو مواد و تعیین مقدار درخواستی را به آدرس ایمیل

Nanosany@gmail.com

ارسال نمایید.

همکاران ما در اسرع وقت و کوتاهترین زمان ممکن تمامی اطلاعات لازم را برای شما ایمیل خواهند نمود.
ضمنا میتوانید از طریق تماس با تلفن های شرکت از اطلاعات کافی در ارتباط با محصول مورد نظر خود اطلاع حاصل نمایید.

 

آگهی تاسیس شرکت پیشگامان نانو مواد ایرانیان

آخرین روزنامه رسمی شرکت پیشگامان نانو مواد ایرانیان